"מטפלת", בילדים…


בעוד אני כותב מילים אלה, צופה אני בכתבה בטלויזיה על מטפלת שמתעללת פיזית בילדים קטנים – או יותר נכון תינוקות חסרי אונים. מטפלת…. בכתבה מוצגת המטפלת כמפלצת עם כל מה שהטלויזיה יודעת לעשות כדי לייצר אייטם תקשורתי, אבל מה באמת עושים בטלויזיה חוץ מכסף? מה התוצאות? מה המסקנות? מה ההמלצות? אין שום דבר הכתבה הזו תגמר בעוד זמן מה, המטפלת תגיע לבית משפט – במקרה הטוב תקבל איזה שנה או שנתיים בכלא לצווארון לבן, עורכי הדין יגרפו הון עתק, והילדים, הילדים ישארו עם צלקות נפשיות שמי יודע איזה מבוגרים ייצרו.
אני חושבב שישנם מספר פשעים שאין עליהים כפרה! אין עליהים סליחה! אין "אני מצטער" וחבל שעשיתי! אין אין אין! פשוט מלוא חומרת העונש האפשרי 25 שנה בכלא הכי גרוע שאפשר! ללא פשרות – ללא הקלות! ללא שום כלום.
אני יכול לומר לכם שבתי נמצאת במשפחתון, אני עשיתי מחקר די ארוך לגבי אותו משפחתון והעובדות, המלצות , בדיקות פתע ועוד לפני שהחלטתי, ואני עדיין בודק מדי יום – מפתיע, אני לא רוצה להשמע מאשים – וזה אני, ואין לי כל טענות לאף אחד, אבל יכול אני לומר לכם – ואין בי כל חשש לומר זאת אם חס וחלילה הייתי יודע שדבר כזה קרה לביתי – לא הייתי פונה למשטרה, לא הייתי נותן לאותה מטפלת את הגנת המשטרה והזכות למשפט, אולי אני סתם מדבר ואולי אני כועס – אולי.
אין שום דרך לפקח על משפחתונים וגנים, אי אפשר לבדוק בכל שניה מה קורה בכל גן ילדים – אבל אפשר כן להטיל עונשים כבדים מאד על אותן מטפלות כבדים כאלה שאותן מטפלות לא תחשובנה אפילו ללטף בחוזקה ילד, ואלי מדינת ישראל מחכה שהורים שילדיהים נפגעו ולא יחכו לדינה של המטפלת בבית המשפט….אולי….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

76 − 70 =