לישון עם האויב

כבר המון זמן אני רוצה לכתוב כתבה לגבי הנושא הכל כך חשוב הזה אבל בכמה מקרים פשוט נמנעתי, סיפקתי לעצמי סיבות על גבי סיבות ללמה לא, אבל היום קראתי כמה תגובות בפורום אינטרנט בענייני אקטואליה שפשוט קוממו אותי. מספר אנשים שפשוט כותבים דברי נאצה על צה"ל ועל מדינת ישראל בכלל!, כל זה ימים ספורים לאחר יום העצמאות ה-60 למדינת ישראל שכל כך דואגת להם בלי ידיעתם, דומה הדבר לאדם המטיל את מימו ועושה את צרכיו בבבאר ממנה הוא שותה.הכור בדימונה
מילים כמו "ההתבהמות של צה"ל" ושנאה ללא סיבה לחיילי צה"ל הפועלים בשם נבחרי העם פשוט גורמים לרצות לומר מילים קשות הרבה יותר, למרות שהמגזין נקרא "באופן ברוטאלי" אני אשתדל לשמור על שפה נאותה.
הנה מספר נקודות למחשבה לכל מתנגדי הגדר, לכל מפגיני "די לכיבוש" ו"די לאלימות" וכל ה-די למינהו:
1. חיילי צה"ל ממלאים פקודות, זוהי חובתם וטוב שכך, אין לחייל צה"ל כל אפשרות להפעיל שיקול דעת אלא במקרה של פקודה בלתי חוקית בעליל, מהי פקודה בלתי חוקית בעליל?

פקודה בלתי חוקית בעליל היא פקודה צבאית שברור לכל אדם כי מילויה יהיה בגדר עבירה פלילית ושלא ניתן לשנותה לאחר שבוצעה- לרוב רצח. המעשה אותו נצטווה אדם לעשותו הינו בלתי חוקי ועושהו יורשע בדין אם יבצע אותו. על החייל שקיבל פקודה כזו, לסרב לציית לה כאשר היא ניתנת לו, ואם ציית לה – חלה עליו אחריות פלילית לתוצאות מעשהו. קרא עוד

היינו צריך חייל לומר לעצמו – האם לפזר מפגינים היא פקודה בלתי חוקית בעליל? לא ולא! אותו מפגין יכול להיות חמום מח ולשלוף סכין וכמובן לרצוח את החייל, אם אני הייתי אותו חייל לא הייתי מהסס לרגע בייחוד כשמדובר בכדורי גומי שאינם גורמים נזק שלא ניתן לתקנו (ראה פקודה בלתי חוקית בעליל)
2. הפקודות ניתנות לחיילי צה"ל ממפקדיהים המקבלים בסופו של עניין הוראות מנבחרי הציבור, כן כן אותם נבחרי ציבור שאנחנו – עם ישראל בחר, גם אם זה לא תואם את דעתם של כמה אנשים בשולי החברה עדיין נבחרי הציבור נבחרו על ידי רב העם ומי שלא נוח לו לקבל את שיטת הממשל בישראל – או שיעשה משהו בנידון בצורה חוקית ולא להתפרע בהפגנות – או שפשוט יקום וילך מכאן – אני אישית מעדיף שכל אותם מפגינים מדוברים ישתמשו באופציה השניה גם ככה הם לא מועילים במיוחד לחברה הישראלית.
3. לאור התמיכה הכל כך מובהקת של אותו מיעוט ישראלי בעם הפלסטיני – אני מציע שילכו לגור שם – בחברון שכם ג'נין לא רק להפגין שעה ולחזור לספא ולג'קוזי לכו תתמכו כמו שצריך תחיו ביניהם (אמנם זו תהיה תקופה קצרה כי לא ברור אם משנה לפלסטינים שאתם תומכים בהם) תעזרו להם מבפנים זה נראה לי יותר אמיץ מהמצב הנוכחי של סטירה ולברוח.
4. מי שמשחק באש – נכווה (במקרה הטוב) אל תצפו להכנס ולהפגין מול חיילי צה"ל חסרי האונים מפאת כל כך הרבה חוקים – שאגב אין לפלסטינאים הם יורים כשמגרדת להם האצבע – ואחרי הפגנה שאני די מאמין שגלשה לאלימות או יריקות וכיוב' ללכת ולבכות בבית המשפט שנפגעתם – לא רוצים להפגע? אל תעמדו בין חייל עם רובה לאויב !
5. אני מציע לכם שקודם כל תסעו לעזה (בטח יש לכם די הרבה חברים שיכולים להסיע אתכם לשם) ושם תפגינו מול אבו מאזן ומנהיגי החמאס ותצעקו די לאלימות! ואולי – הנה משפט חדש – "די לקסאמים!" – הופ הנה עוד אחד "די להחזקת גלעד שליט ללא סימן חיים ממנו נגד אמנת ג'נבה!" מעניין יהיה לראות כמה מילים תוציאו מהפה לפני שתקבלו כדור בראש!
6. לגבי המילה כיבוש – אני לא כל כך מבין – איזה כיבוש? כל האיזור פה נכבש כל כך הרבה פעמים בהיסטוריה – מאיפה מתחילים לספור? אחרי ה-40 שנה במדבר? לא היו פה פלסטינים – בעליה הראשונה? השניה? אני לא חושב שעם ישראל כובש, פשוט אנחנו פה וזה מה יש – לים כבר לא יזרקו אותנו כי אי אפשר, יקח להם עוד קצת זמן להבין שעם ישראל פה וישאר וזה לא משנה מי עשה מה למי – כל אחר סופר מהמקום שנח לו – רק קצת מוזר לי שישראלי יספור ממקום של אויב.
7. אולי בגלל שישראל היא מדינה הומניטארית וסלחנית כל כך מרשים לעצמם כל מני עושי פרובוקציות לחרחר מלחמה הים ישראלים, אולי אם היינו כמו רוסיה, סוריה,סין,מצרים לא היו לנו בעיות כאלה, אבל אנחנו ישראלים לא מוציאים תת מקלע ויורים במפגינים אש חיה הכל בשם השלום.
8. שלום? ניסינו – לא הולך! נתנו הכל – כבר לא נשאר מה לתת את רמת הגולם אף אחד לא יקבל , והשטחים אין מה לתת להם שלא יספרו סיפורי סבתא שההתנחולויות מפריעות להם לכן הם יורים טילים על ערי ישראל! התנחלויות מפריעות מדברים ואם לא עוזר מדברים שוב – אבל לנו יש עסק עם חיות אדם ולא בני אדם, בני אדם או בני אנוש לא ישלחו את בניהים להתפוצץ ויעשו מסיבה בבית יום לאחר מכן, בני אדם לא יהרגו במתכוון ילדים בפיגועים – נשים ילדים נכים אין להם אבחנה.

לכם אוהבי אוייבנו אני אומר אל תחיו בינינו ותאכלו את המדינה מבפנים, לכו לשם לכו לחיות במקומכם הטבעי, ביניהם עם האויב שם לא תפריעו ולא תציקו, ותוכלו אפילו לעזור לחבריכים להחריב את מדינת ישראל שלנו – לא שלכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

69 + = 70