עושים מה שרוצים.

לפני שנה בערך עברתי דירה, ועקב כך החלטתי לעבור להיות מנוי של חברת תוכן הטלויזיה המתחרה, עיקר החלטתי הייתה בגלל שני ערוצים שאני מאד אוהב, discovery ו – discovery science. לאחר תקופת מה שהפכתי להיות מנוי וכמובן הזמנתי את חבילת המדע הכוללת את שני הערוצים הנ"ל, הופיעה לע הודעה כי ערוץ discovery science יורד מחבילת המדע. לתדהמתי וצערי הגדולים התקשרתי למוקד החברה ושם נאמר לי כי ההחלטה היא מנהלתית ו"אין הרבה מה לעשות", בישתי לדבר עם מנהל או אחראי והלז הודיע לי חגיגית כי ההחלטה נלקחה בדרגים הגבוהים ביותר ואין למוקד נגיעה לכך.
כמובן שלא אני אוותר, כתבתי דוא"ל לחברה בו דרשתי לדעת מדוע הוסר הערוץ מלוח השידורים? ומדוע אני כלקוח לא יכולתי לומר ולו מילה בנושא? התשובה הלאקונית הייתה שעל פי סקרים (שאותם לא הסכימו להציג לי או לומר מי הסוקרים ) הצפייה בערוץ ירדה מאד (מעניין שערוץ discovery הדומה עד להפליא בתוכנו ל-Discovery science עדיין מעניין המון אנשים…) ומקום הערוץ "קיבלתי ערוץ חדש ומעניין" שאלתי איזה ערוץ והתשובה שהרגיזה אותי נורא הייתה "russia today" זהו ערץ חדשות וכלכלה באנגלית המוגבל בידיעותיו לרוסיה. המום שאלתי אם זו תשובה רצינית או רק כדי שיהיה מה לומר, ולא נותר לי (או לאותה חברה) מה לומר.

נו מה לעשות, כרגיל עושים בנו מה שרוצים, אם אחד לא מפצה אותנו ואף אחד לא חושב האם אני לא פוגע באיכות ובמוניטין שלי כשאני מבצע שינויים כאלה.

אני כבר החלטתי על שינוי, בימים אלה אני עובר בית שוב, ובכוונתי לבטל את המנוי שלי באותה חברת תוכן, אבל הפעם לא לטובת המתחרים אלא להתקין ממיר לוויני עם צלחת בעלות חד פעמית של משהו כמו 3000 ש"ח וזהו! אין תשלום חודשי, אין ערוצים מתבטלים, אין תחרויות ספורט בתשלום "מיוחד" וכיוב'.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

− 1 = 1