גזענות או הגיון?

לא מזמן הגיב לי קראתי כאן תגובה של בחור בשם עלי שהתלונן על התנהגות היהודים ועל הגזענות זה היה בתגובה למאמר בנוגע להנחה לבני מיעוטים שכתבתי לא מזמן.
ובכן עלי, לתלונתיך אשיב, איך אתה מצפה שיתייחסו אליך כשווה בין שווים במדינה שאתה לא מכיר בזכות קיומה? במדינה בה אתה מעודד את אוייביה, במדינה בה אתה (וכשאני אומר אתה אני מתכוון לערבים החיים פה בארץ ובשטחים) מתכנן ולעיתים imagesמבצע מפגעים במתכוון ופעולות טרור?
בימים האחרונים נרצח ילד בן 13.5 עם גרזן! זה טיל! זה לא מטוס וזו לא פעולה צבאית!!! זה לרצוח בדם קר ילד בן 13.5 ולא באיזה נשק שמרחוק לא מרגישים את שעושים זה גרזן עלי, גרזן!!! כמו ששוחטים בהמות אז כדאי שתשתוק ולא תגיב כי אם משהו אז אולי להתנצל ולהגיד שטעית.
אבל משיחותי עם בני האומה הערבית (אם אפשר לקרוא לה כך) הבנתי כבר מזמן שאין הרבה מה לעשות, ואפילו מעט התומכים ויפי הנפש שהיו כאן לפני עשר שנים והשתייכו לגוש השמאל, כבר לא ממש אכפת להם מכם, בכנסת אני מניח שאוטוטו לא יהיה לכם ייצוג בגלל התנהגות הנציגים שלכם שחושבים שאם היהודים לא מגיבים מיד אז לא תהיה תגובה אבל העם היהודי שרד קצת יותר מכמה אדיוטים שמתפוצצים בבתי קפה.
אתם מחייכים על כל טיל של נסראללה והחמאס וסדאם במלחמת המפרץ, אבל לא מבינים שבטיל אחד שמים מצבה גדולה על כל עזה רק שאנחנו, למזלכם "קצת" יותר מתורבתים מכם ולנו יש מוסר (מכיר מה זה עלי?) אבל גם זה יגמר בסופו של דבר עלי, המוסר יכול להגן עד גבול מסויים אחר כך מגיע הזעם.
כל האבות השכולים מפעולות הטרור שלכם בסוף עלולים לעשות מעשה דומה לפעולות הטרור שלכם אבל אני מבטיח לך עלי שזה לא יהיה לצרוח "אלוהים גדול" ולהתפוצץ כמו אדיוט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

+ 12 = 20