האח הגדול?

פשוט מדהים, אין מילים אחרות לתאר את הדרמה השוררת בארץ בימי שידור התוכנית הכל כך סתמית הזו, תוכנית בה אנשים עושים צחוק מעצמם עבור רייטינג, הרי איך עוד אפשר לתאר חבורה של מבוגרים המתנהגים כמו חבורת בני עשרה מלוקקים ומנסים להביך האחד את השני.
יותר מפליא אותי איך העם , שאגב כונה פעם עם הספר, שאמור להיות אינטליגנטי משאר העמים פשוט יושב ומבזבז זמן לא מבוטל בכל יום במציצנות או איך שלא נכנה את הסקרנות ההולכת וגוברת של הצופים לראות מה יקרה היום, מי יעוף? מי ישאר? מי יפליץ בלילה ולמי יראה את איבר המין תוך שהיא מדוגדגת ל"מוות" על ידי משתתף אחר.
אה…ושכחתי מנחם – קול "ההגיון" הרי לא ברור לכם בורים שזה אמור להיות ככה? שהכל מכור? שיש את ה"טובים" ואת ה"רעים" ומוכרים לכם את הסלוגן "הטוב תמיד מנצח"? מדהים בעיני גם שאותם משתתפים הופכים לסלבריטאים לאחר התוכניות ההזויות האלה ומקבלים חוזי ענק לפרסום תחתונים וכולי והכל הכל בגלל התנהגות אינפנטילית שעה ביום.

כבר בלענו את דודו טופז והמשימות וההפתעות המדומות בתוכנית ראשון בבידור ואת אמנון לוי ועובדה אבל הנה לכם יוצרי תוכניות הריאליטי מספר רעיונות לתוכניות ריאליטי חדשות ומעניינות שאולי יצליחו לעזור לכמה אנשים בדרך:
למה שלא תעשו תכנית כל חודש בחייה של משפחה ענייה? אה שכחתי – אין לזה רייטינג – אנחנו לא אוהבים עוני ולהתעלם זה יותר קל.
טוב אז חודש תחקירים על שחיתויות במשרדי הממשלה? – נכון שכחתי – שלא יחרימו אתכם .

אולי מעקב יומי במצלמה נסתרת אחרי חייו של עובד ציבור? זה אפילו עיתונות אמיתית!

ישנם עוד רעיונות רבים כיצד "לשרוף" זמן שידור ולא להתאמץ אבל כל זה לא יקרה, כסף מדבר ובעולם הבידור בטח הישראלי – כסף מדבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

− 7 = 2