מדינת העשקנים

מה עוד יעשו? אולי יגידו שחסר אויר במדינה, ונתחיל לשלם על כל נשימה? הפרסום בטלויזיה וברדיו קודח לכל אזרחי ישראל "אין מים…אין מים…" אבל מה זה מעניין אותי כאזרח?!?! אני משלם מיסים ודי גבוהים אם יורשה לי להוסיף, בכל צעד ושעל בו אני פוסע, מהמיסים האלה לוקחים אותם אלה שהרעיון לפרסם בודאי נהגה על ידם, משכורות ענק ובונוסים ומתבשמים במסיבות ענק והוצאות רכב ואשל ומה עוד, אלוהים יודע, אז למה לעזאזל הם לא עושים את המינימום?מים למה לא לדאוג שיהיו מים במקום להחליט החלטה דמגוגית שמי שיעבור מכסה מסויימת של צריכת מים ישלם קנס? ומה עם העריות והמועצות? (שלא לדבר על בעל משתלה או חקלאי) או שאולי אותם עובדי מדינה יחליטו שכל עיריה או מועצה שתחרוג ממכסה מסויימת פשוט תתרום לכיסם השמן איזו וילה או אחוזה בתחומה? למה לא הכל הגיוני כאן, ואולי מצפים אותם אוכלי חינם שמדינת ישראל תראה כמדבר צחיח ללא צמחיה כלל? אולי נבנה מדינת פלסטיק? אולי בכלל נתן לילדינו לשתות קולה (על משקל אם אין לחם תאכלו עוגות….).

אני לא אפסיק להשקות את הדינה שלי ולא אשים משקפיים וורודים ואגיד שאם אחסוך במים יהיו יותר מים, זה מזיר לי אדם שרוצה לרדת במשקל ואוכל גיל ולבן כל היום ובערב עוגות קצפת!יש פתרונות בעולם ואם אין כסף פשוט אפשר לפטר כמה מהאחראים על רשויות המים במדינה שגם ככה לא עושים את עבודתם (אין מים וזה לא בגלל הגשם!) ואז יהיה הרבה יותר כסף בתקציב המדינה.

במידה ואקבל באמת (מה שאני לא ממש מאמין) קנס על "שימוש יתר במים" אתבע את המדינה על עלות הקמת הגינה שלי שהיא אגב לא מבוטלת, כל השנים הם ידעו לקחת לי כסף על שימוש במים ולא התחשבו במפלס אז שעכשיו יאיצו את הקמת מתקני ההטפלה ויהיו מספיק מים לכולם – אולי אם כל הכסף שהוקצב לאותם מתקנים באמת ילך להקמתם הם יקומו תוך מספר שבועות, אבל אצלינו זה הולך ככה: 80% מהתקציב הולך ל….לא צריך להמשיך והשאר (או יותר נכון מה שנשאר) הולך באמת למה שהוקצב ( שחס וחלילה לא יהיו נגדם טענות).

הכי מצחיק אותי ששולחים חסכמים (2) לכל בית אב במדינה בציף שעון חול למדידת זמן המקלחת קצת הזוי לא? במאה ה-21!?!?!? שעון חול למדידת זמן המקלחת? אולי יבדקו כמה מיליליטר אני שותה? אולי יבקשו שפחות נלך לשירותים ונתאפק? כי להוריד מים זה בזבוז? אולי בעלל נבטל את השירותים? והכי יפה זה שעם ישראל פשוט מקבל את הגזירה, אנשים לא יוצאים לרחובות וכולם מספרים כמה עצוב שאין מים במדינה וצריך לחסוך, כבר שנים שאין מים במדינה!!! ישנם פתרונות פשוטים לבעיה ולא איזה צינור מתורכיה או להביא מים באוירון כפי שאמרו הגששים!
רק מעניין אותי כמה עלו כל החסכמים ושעוני החול ומי הרוויח מכך חוץ מאותו אדם שמכר את זה למדינה ! הרי ברור כאן שזה סכום עצום תחשבו אין לי מושג כמה עולים שני חסכמים ושעון חול אבל גם אם זה 2 שקלים לכל בית אב הרי מדובר על מליוני שקלים!!!

אני לא אזרוק לפח 50000 ש"ח של גינה בגלל כמה אדיוטים – ואם כולם יעשו כמוני ויתבעו במידה ויקבלו קנס אולי משהו שם יזוז ונפסיק לראות מכוניות מנהלים ומתנות לחג של 1500 ש"ח בתלושים (אז אולי תלושים זה לא נחשב?!?!?) בידי אותם "עובדים" האמונים על המים במדינת….ישראל?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

66 + = 67