בושה לטלויזיה הישראלית

בשנת 2009 אנו עדים למקרה יוצא דופן. משחק שכמעט כל אוהד כדורגל בישראל היה רוצה לצפות בו, המשחק בין מכבי חיפה לאוקטובה הקזחית, לא שודר היום. הסיבה? מי יודע, מה שבטוח שזה קשור לכסף. אני את ההחלטה שלי קיבלתי כבר מזמן, ביטלתי את כל ערוצי הספורט בתשלום הרי ממילא לא משדרים שם מה שאני אוהב לראות, וכל חודש מספרים לי שזה משודר בערוץ אחר בעלות של 24.99 לחודש….
אז לי נמאס, אני לא אשלם כל השנה עבור 10 משחקים שאני באמת רוצה לראות, ישנן אלטרנטיבות אגב….
אבל בושה לכל ערוצי הטלויזיה שידעו לרכוש את הזכויות לתחרות השחייה ששודרה היום באחד הערוצים, תראו חברה, אנחנו לא הקהל של שנות ה-70, איש אינו חייב לשלם לכם כסף ואולי אם כולם יבטלו את המנויים שלהם אולי אז יהיה איזה שינוי, ויקחו ברצינות את צופה הטלויזיה הישראלי שמצפה לתוכן קצת יותר איכותי.
אבל בהיותינו ישראלים רבותי, אנחנו אופורטוניסטים, אם מודיעים שהדלק עולה מחר, היום אנשים רצים לתחנות דלק עם ג'ריקנים להרוויח עוד כמה שקלים, כל אחד פועל בנפרד ומתוך אינסטינקט, הכח של הצרכנים המדינת ישראל, וטלויזיה בטח נחשבת מוצר, הרבה יותר גדול כאשר אנחנו יחד ולא בנפרד, ראו מה כמעט קרה במונדיאל שעבר…. המחיר ירד לפחות משליש בסופו של עניין וגם זה היה בתשלומים ועם מבצע לערוצים נוספים.
הכי מכעיס אותי זה הערוץ היחיד שאיני יכול לבטלו, זהו הערוץ הראשון, שברב חוצפתו גובה מכל אזרח במדינה כסף עבור תוכן שאולי סבתא שלי רואה בבוקר כשהיא קמה. על שום מה? למה אף אחד לא עושה כלום? כולם מדברים על זה וכולם כועסים על המצב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

− 1 = 1