מסיבת יום הולדת

מסיבת יום הולדת היא דבר נחמד בדרך כלל (אם את\ה מתחת לגיל 30) אבל כשמדובר במסיבות יום הולדת לילדים הופך העניין כולו לאופרציה שלימה. ישנם כל כך הרבה עניינים לסדר ולעשות כמו לדאוג להפעלות לילדים ולדאוג לקישוטים ולאוכל והכל הכל עולה די הרבה כסף – דבר שלרובנו חסר היום.
מה עושים?
ישנם כל מני אתרים  שם ניתן למצוא סוגי מפעילים שונים החל מקוסמים דרך ליצנים וכלה בתקליטנים ואפשר ואף רצוי לבצע סקר שוק ביניהם (פרטי ההתקשרות של כולם נמצאים באתר) על מנת למצוא את האחד או האחת המספקים מוצר טוב במחיר סביר יחסית.
כשמדובר בילדים ישנן המון אטרקציות ואפילו מפעילים המספקים מוצרים ייחודיים כמו מכונות סוכר או דוכני אוכל ייחודיים במחירים יחסית זולים שיהפכו את המסיבה למוצלחת יותר אבל כמובן הכל שאלה של עלות.
כאחד שעבר לא מזמן את התהליך של הפקת (זו ממש הפקה) יום הולדת לבתי אני יכול לומר שאחד הדברים החכמים ביותר שעשיתי הוא לקבוע מראש תקציב, אחרת בטוחני שמחיר יום ההולדת היה מאמיר למחירים שלא היה ואין ביכולתי לעמוד בהם – בטח לא על מנת לחגוג יום הולדת. יש לקחת בחשבון גם את המתנה לילד שרוכשים ההורים ועלותה המתווספת לעלות יום ההולדת.

ישנו מידע רב לגבי ימי הולדת ומסיבות בכלל ברשת האינטרנט ואפשר למצור מאמרים ומדריכים שונים ברשת אבל חושב מאד-לתכנן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

18 − 16 =