תעמולה מוסלמית

בכל יום (גם איננו שמים לב לכך באופן מיוחד) אנו נחשפים לתעמולה היישר מבית היוצר של תומכי ארגוני הטרור בעולם ובייחוד הטרור האיסלמי הקיצוני.
החל מכתבות בעיתונים וכלה בכתבות טלויזיוניות המציגות את פני הדברים לא בדיוק כפי שהם באמת, משהו כמו לחפש תמונה או סרטון המתאים לנושא הכתבה ולא להציג את האמת במלואה כפי שקרו הדברים, אם על ידי עיוות הסדר הכרונולוגי של האירועים, שימוש בקטעי וידאו או תמונות מספר פעמים בהקשרים שונים ואפילו עריכה וביום קטעים – ממש כמו בסרט הוליוודי.
הבעיה הניצבת בפנינו אינה קלה, מליוני אנשים בעולם נחשפים לאותן כתבות ומאמרים במדיות השונות ומקבלים רושם מוטעה ביותר לגבי המציאות כפי שהיא מתרחשת, ועל ידי כך משיגים אותם ארגוני טרור יתרון משמעותי בכפר הגלובלי המגיע עד לכדי שנאת מדינות שלימות על לא עוול בכפן או גרוע מכך – על כך שניסו לעזור.
אירוני, שאנו בעצמינו כאזרחים ואנשים נאורים נותנים לכך יד על ידי חקיקת חוקים המתירים לאותם ארגונים או מי מטעמם להפיץ את אותן ידיעות כוזבות ובכך אנו אשמים לא פחות. ערך זכויות הפרט הוא אכן ערך עליון, אולם כך גם ערך קדושת החיים ומבלי שנשים לב קרב ובא היום בו ערכים אלה, אותם אנו מוקירים כל כך יהפכו לחסרי חשיבות או יעלמו כליל.
אין שום דבר שגוי באמונה, להיפך, אמונה יכולה להיות דבר יפה ומעצים, ויכול להיות שלא כל המוסלמים חושבים שמדינת ישראל או ארה"ב הם איום קיומי, ואולי יש ביניהם אלה המוכנים לחיות בשלום אבל אל מול ההמון הם מספר זניח לחלוטין ועצם העובדה שקולם אינו נשמע ולא משנה מה הסיבה לכך מציב אותם באותה עמדה בה נמצאים "אחיהם המוסלמים", אם אתה צועד עם ההמון – אתה חלק מן ההמון, אין מה לעשות בנידון. לא לעולם חוסן, העולם יתעורר יום אחד ויבין שישנה סכנה ברורה ומיידית לקיומו ואז יצטרכו כל הקולות השוטקים של אותם אלה שהיו רוצים לראות את דת האיסלם הולכת בדרך אחרת לקבל את גורל חבריהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 + 4 =