כרטיס האשראי של הרמטכ"ל

אם הייתי טרוריסט, הייתי בטוח שישנה איזו מפה סודית או לפחות הסוד לסופה של מדינת ישראל מקודד או מוצפן על כרטיס האשראי של גבי אשכנזי הרמטכ"ל הנוכחי של צה"ל.
כל כך הרבה רעש וצילצולים סביב עניין שגרתי כל כך, עושים עניין גדול מכך שחייל נכנס ללשכתו של הרמטכ"ל והגיע לחפציו האישיים, אם זה היה חסן נסראללה שגנב את כרטיס האשראי אולי זה היה שווה כותרת, אבל חייל? זה בסיס צה"ל למען השם! למי יש גישה נוחה יותר למשרדים אם לא לחיילים? אין לי כל ספק שעל החייל להענש במלוא חומרת הדין, וכמובן יש לטפל בעניין בחינוך החחילים, אבל לצאת בכותרת כמו "לא ברור איך השיג החייל גישה ללשכתו של הרמטכ"ל…" כאילו היה זה הכור בדימונה, זה סה"כ משרד נכון משרד מסווג אבל לדעתי חייל שגונב נשק מנשקייה פוגע בבטחון המדינה הרבה יותר מאחד שגונב כרטיס אשראי. אז אולי אני לא מבין פה משהו או אולי אני מפספס את העיקר, אבל לאוייבינו זה משדר מסר שגוי ואפילו מזיק ביותר, כאילו מטחון המדינה משול לבטחון חשבון הבנק של הרמטכ"ל, כל יום נגנבים עשרות כרטיסי אשראי וכף ודרכונים ומה לא… מה שונה הרמטכ"ל מה שונה משרדו של הרמטכ"ל? ולמה לשדר מסרים מעודדים למקיפים אותנו?
אני די בטוח שמר אשכנזי היה מוכן לשלם 2000 ש"ח נוספים על אלה שנגנבו מחשבונו רק כדי שהעניין לא יוצג בצורה כזו (או שום צורה אחרת אם כבר מדברים) בתקשורת, אולי אותם כתבים יתחילו לחשוב לפני פרסום "סקופ מרעיש" שכזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

− 1 = 3