נבחרת…איזו נבחרת?

הקהל יצא מהמגרש כבר בדקה ה-80…המשחק היה בזיון של כל הזמנים לנבחרת ישראל, לדעתי.

הרעיון במשחק כדורגל הוא לנצח, ואת זה עושים על ידי השחלת הכדור (הדבר העגול הזה שבועטים בו כל המשחק) אל שער היריב (זה המלבן שבו עומד האיש עם החולצה בצבע המוזר). אז אולי השחקנים חשבו על שוויץ, ואולי היה להם קשה בגלל החום או הלחות, הנקודה היא שכל הרינונים ששמענו קודם לכן לגבי תרבות ספורט, וקהל הוא קהל גם אם הקבוצה מפסידה, קודם צריכה להיות קבוצה – או במקרה הזה נבחרת שאפשר לעודד, אבל לתת תקווה לאומה שלימה ולבזות את המשחק אחר כך? עזבו הכדור עגול ועזבו הכל קורה בכדורגל, ניהול המשחק היה פשוט מתאים לליגה א' בכדורגל הישראלי (במקרה הטוב) ולא ממש לנבחרת ישראל או כל נבחרת אחרת.

אני גמרתי להיות אוהד של הנבחרת! ואני חושב שכמוני יש לא מעט, ובכלל לא רק לקמפיין הזה, פשוט חבל על העצבים כדאי להשקיע את הזמן והמאמצים במכבי חיפה שבניגוד לנבחרת היא קבוצה וינרית גם כשהיא מפגרת שלוש אפס אחרי קבוצה.

אני במקום אחדים מן האנשים בנבחרת הייתי עוזב מעצמי, מספיק להרוס קמפיין אחד הקלים שהגרילה הנבחרתף שסביר להניח שכמוהו לא ישוב בעתיד ואם כן, אני לפחות רוצה קצת יותר קבלות מן הנבחרת לפני שאצפה במשחק נוסף של חבורת האנשים הללו המתקראים נבחרת ישראל.

אני אישית לפחות, סילחו לי כן…..,שהנבחרת תספוג שלישיה או חמישיה כך שאולי כמה אנשים שם יתחילו לחשוב קצת יותר ברצינות לפני שהם נוטעים בלב מיליוני אנשים תקווה…..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

− 1 = 3