בר רפאלי – גאווה ישראלית!

כרגע קראתי כתבה מצחיקה ביותר על כך שבר רפאלי "מתנערת מרשויות המס בשיראל" על ידי הגשת בקשה להחשב תושבת חוץ על מנת לקבל הטבות מס או פטור ממס.

אני פשוט המום מהניצול הציני כאן, אנשי העסקים הגדולים ביותר במדינה עושים את אותו הדבר בדיוק כדי לקבל הנחות במס, וזה לגיטימי שאדם ירצה להרוויח יותר ולשלם פחות מס, אני רוצה לשמוע את אותו כתב שיגיד לי שהוא משלם מיסים מתוך פטריוטיות! שלא לדבר על גובה המס בישראל וה"הצקה" של רשויות המס בישראל ללא הרף לבעלי העסקים.

הנה נקודה למחשבה, אולי אם רשויות המס בישראל לא היו "רודפות" את בעלי העסקים ללא הרף, אולי אז אנשים לא היו מחפשים מפלטי מס שכאלה? אולי אם המס בישראל היה הגיוני אנשי עסקים היו מבקשים לנהל את חשבונותיהם כאן בארץ במקום לרעות בשדות זרים?

בכל מקרה, אני חושב שענייניה של הגברת רפאלי הם ענייניה ואין בכך להעיד על אהבה למולדת או למדינה, בר רפאלי היא גאווה למדינת ישראל איך שלא תראו את זה, ואפשר להסיק מכך שהילדה היפה שכולנו למדנו להכיר היא גם אשת עסקים מצויינת היודעת לכלכל את עצמה.

כמובן שהייתה שם הערה גם לגבי השירות הצבאי של בר רפאלי, שהיא ממש מכה מתחת לחגורה, בעניין הזה יש לי די הרבה לומר (לא בהכרח בקשר לבר) כי השירות הצבאי הפך כבר מזמן ל"רשות" בקרב רב תושבי המדינה ולא בכדי, המערכת הצבאית מסורבלת ומתישה ולא מאורגנת ואולי אם היה תפקיד נאות לאישה כמו בר רפאלי, אני בטוח שהיא הייתה מסכימה לבצע אותו. למה לא לנצל מפורסמים כמו בר רפאלי או בן סהר המשחק בקבוצת הכדורגל אספניול שבספרד ולגייסם למערך ההסברה של המדינה? יש להם קהל אוהדים לא קטן ואני די בטוח שהם ישמחו לתרום את חלקם למדינה ותרומה כזו – אין צורך להזכיר תהיה חשובה הרבה יותר מעוד כמה שקלים לקופת הביטוח הלאומי, מס ההכנסה, מע"מ וכיוב' שלטעמי לא ממש מנצלים את הכסף לטובת האזרחים.

גם אם אנשים כמו בר רפאלי לא שירתו בצה"ל, התרומה שלהם בתור ישראלים מפורסמים שיש להם מעריצים ואוהדים מכל המינים, הגזעים והדתות היא אלפי מונים מכל שירות אחר ש"תבחר" עבורם המדינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

+ 11 = 12