החייזרים באים

לורד ריס האסטרונום המלכותי של בריטניה הודיע כי ייתכן שחייזרים נמצאים ליידינו בכל רגע נתון אולם אנו, איננו יכולים לראות אותם.

אני מאמין שישנם חיים מעבר לשלנו ולו רק בגלל שלא יכול להיות שכל היקום כולו נברא אך ורק בשביל כוכב כחול אחד אי שם בקצה באיזו מערכת שמש שכוחת אל, ואני אפילו יכול לקבל את הקביעה שמוחינו אינו יכול לעבד את דמותם של אותם חייזרים יכול להיות שאיננו יכולים להבחין בהם בשל צבע ייחודי שאינו נמצא בספקטרום הראייה שלנו ויכול אפילו להיות שאותן ישויות עשויות אנרגיה טהורה, אבל אינני יכול לקבל שאין שום דרך לתקשר איתם.

מה שאומר האסטרונוס המלכותי של בריטניה היא קביעה מאד קלה, לומר משהו כאכסיומה והגיד שלא נוכל לבדוק את זה לעולם זה כמו לומר שישנם 5 מליון כוכבים – אם אתם לא מאמינים – תתחילו לספור!

אם כבר לצאת בידיעה מרעישה בעולם המדע חייב להיות ביסוס ואני אישית לא הייתי אפילו נותן במה לידיעה שכזו, הרי כל עולם המדע בנוי על הוכחות, ואריך פון דניקן מחבר ספרי מרכבות האלים הפך ללעג ולקלס בגלל שלא היו לו הוכחות, אז למה מר ריס זוכה לכבוד מקהילת המדע? הרי מה שונה הקביעה שחייזרים קיימים ואיננו יכולים לראות, לחוש או לתקשר איתם לקביעתו של דניקן כי אותם אלים מן העבר יכול להיות שהיו חייזרים?

אם כברלדבר בנושא החייזרים, רב האנשים בתחום חושבים ובצדק שאפילו לא התחלנו לגרד את קצה קצהו של התחום והיקום העצום שסביבנו עדיין ברובו בתול למחקרינו. אותה קביעה פשוט מבטלת לחלוטין את מאמציהם של ארגונים כמו SETI וארגונים אחרים המנסים ליצור קשר עם תרבויות אחרות אפילו באמצעי רדיו (מקלטי רדיו הנקראים רדיו טלסקופ) בהנחה שישות מתקדמת משתמשת גם היא בתדרי רדיו על מנת לשלוח מסרים.

בקיצור מר ריס, כדאי שתביא הוכחות או שפשוט תשתוק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

21 + = 22