קרררררר…..

טוב זה כבר לא משהו שאנחנו רגילים אליו, אני נמצא כרגע בטבריה שבצפון ואני לא יודע אם זו הקרבה לרמת הגולן המושלגת או סתם בגלל המיקום הצפוני יותר פשוט קר מאד כאן.

כבר שמעתי בטלויזיה התראות לגבי זקנים וילדים אבל מעניין מה מדינת ישראל עטורת המיסים והאגרות עושה בנידון? כנראה שזה עוד עניין שמדינת הידהודים משאירה באחריות אזרחיה שכן העלויות שבטיפול ואספקת אמצעי חימום לאלו שאין ביכולתם להרשות לעצמם עלולה לעלות חס וחלילה כסף, ואף אחד ממקבלי המשכורות המנופחות לא מעוניין שזה יצא מקופת משרדו (אפילו לא ממשכורתו) אז יקפא כמה אנשים, אנחנו הזהרנו! זו תהיה התחושה שנקבל לאחר שיחלוף לו גל הקור הנוכחי ואז נחזור להתעסק בעניינים אחרים שמדינת "הגמדים" מטילה על אזרחיה, כמו למשל תחנות הרדיו והטלויזיה שאנחנו משלמים על עצם קיומן למרות שאיש אינו באמת מבין מדוע?!?!?, או "משבר" המים שלדעתי יוצר במתכוון על מנת שיוכלו לגבות יותר כסף או משבר המתגייסים לצה"ל שאותו צה"ל בעצמו יצר עקב התנהלות כושלת של שנים ארוכות.

לא משנה כמה אנשים יקפאו ויגיעו לבתי החולים, אנחנו לא נתלונן יותר מדי, אף אחד לא יקום ויעשה מעשה, כולם פשוט יניחו שככה צריך להיות, הרי הזהירו לא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 + 1 =