מבצעים לפסח

קשה לי ממש להבין אין מוצרים יורדים בצורה כזו לקראת חג הפסח, ההסבר היחיד שאני יכול לספק לעצמי הוא שפשוט מחירי המוצרים כל כך גבוהים בשאר השנה שבחג הפסח בעלי העסקים פשוט מורידים מחירים על מנת לנצל את טירוף הקניות של אזרחי המדינה בעונת החגים.
לא מעט אנשים ממתינים לחג הפסח על מנת לרכוש מוצרים כמו בשמים, בגדים, צעצועים ועוד… והדבר מדגיש את הצורך של הלקוחות שהמוצרים דרושים להם לאורך כל השנה אולם הם מנצלים את עונות החגים על מנת לרכוש את אותם המוצרים במחירים זולים הרבה יותר, אם כן מדוע לא יפסיקו בעלי העסקים ורשתות החנויות את המשחק המטופש הזה, ויורידו מחירים בצורה סבירה כך שיוכלו הלקוחות לרכוש את אותם המוצרים לאורך כל השנה?
התשובה אינה נמצאת עמי ואיני יכול להשיב בבטחון מלא אבל נראה לי שהסיבה נעוצה ברצון של בעלי החנויות ורשתות החנויות להרוויח הרבה יותר ולא ממש אכפת להם לרוקן מלאים ישנים בעונות החגים.

אם היינו לקוחות חכמים, לא היינו רצים ורוכשים את המוצרי בעונות החגים כמו מטורפים, התוצאה הייתה שהחנויות היו נתקעות עם מלאים עצומים ועל מנת לרוקן את אותם מלאים היו מורידים מחירים במהלך כל השנה, התוצאה הייתה טובה לנו כלקוחות – מחירים נמוכים לאורך כל השנה – לא רק בפסח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 + 4 =