איפה התעמולה הישראלית?

כל העולם הערבי שוצף וגועש כעת עם העניין של שיירת הספינות שנעצרה על ידי צה"ל בתחילת השבוע. בכל פינה ברשת האינטרנט תוכלו למצוא פעילים פרוערביים כמעט מכל מדינה בעולם הממלאים בלוגים שלמים בשפה האנגלית בנושא, וקשה מאד למצוא בלוגים בנושא ישראל בשפה האנגלית המצדדים במדיניות הישראלית.

אנו בפורטל ישראל לוקחים אחריות, ראשית הקמנו לפני מספר חודשים את האתר Israel Now העוסק בתעמולה ישראלית המגבה את פעילות הממשלה אולי להיות עוד דף באנגלית באינטרנט ואולי להטות את הכף. אם כל אחד ואחת מאיתנו אנשי האינטרנט ובעלי אתרים נתרום את חלקנו למאבק, בטוחני שנוכל להשפיע, כל שדרוש הוא דף בכל אתר בשפה האנגלית כמובן המדבר על הדברים שקורים באותו הזמן ואיך העולם רואה אותם.

אנחנו כל כך עסוקים במה שקורה בתוך המדינה שאנחנו לא שמים לב לאיך העולם רואה אותנו – מלבד כתבה פה ושם בחדשות הערב. היכנסו לאתר CNN וקיראו במדור Middle east מה בדיוק חושבים עלינו – אפילו הכתבים של CNN.

לכן חשוב מאד שאנו נאפשר לגולשי רשת האינטרנט שאינם קוראים עברית להבין שיש עוד צד לסיפור, שיש גם בצד שישראלי של הגבול אנשים שיורים עליהם טילים, ודוקרים אותם ברחובות ומפוצצים אותם באוטובוסים.

פורטל ישראל יקשר אל כל מאמר שכזה בכל אתר (למעט אתרים בעלי תוכן פוגעני או תוכן לא ראוי – נתון לשיקול צוות פורטל ישראל) .

שילחו לנו את כתובות המאמרים שלכם ואנו נדאג לפרסמם כאן אצלנו.

כתובת המייל שלנו: info@theog.org

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

80 − 79 =