אל, אל, הפועל…תל אביב

הפועל תל אביב ניצחה את רד בול זלצבורג 3:2 בתוצאת חוץ מדהימה בדרך לשלב הבתים של ליגת האלופות במשחק מדהים ומהנה לכל אוהד כדורגל ישראלי.

לפחות שניים משלושת הגולים (הראשון הובקע על ידי השוער אניימה בפנדל) היו גולים שאינם נופלים מגולים גדולים בליגת האלופות.

אמנם איננו נוהגים לכתוב על אירועי ספורט בפורטל ישראל בגלל היותו פורטל אקטואליה אבל ישנן שתי סיבות מרכזיות לכתיבת מאמר זה.

האחת – לתת את הכבוד המגיע לשחקני הפועל תל אביב שהתאמצו ועמדו לראשונה כמו קבוצה המתאימה לשחק בליגת האלופות בניגוד לקבוצות ישראליות אחרות עד היום.

והשניה, קצת פחות קשורה לספורט, היא הוצאת כרטיס צהוב לשחקן איתי שכטר לאחר שהבקיע שער וחבש כיפה והודה לאל מיד לאחר השער.

מה שמפליא הוא שפיפ"א – כן כן – אותה פיפ"א זו שחרטה עד לא מזמן על דגלה את הסיסמה: “Say No To Racism” זאת אומרת – אמרו לא לגזענות, מאפשרת לשופט במשחק כדורגל להוציא כרטיס צהוב לשחקן שלא עשה שום דבר אסור מבחינת חוקי הכדורגל.

כלום אסור לשחקן כדורגל לחבוש כיפה?

או אולי אסור להראות סימני דת כלל במשחקי כדורגל?, רגע , אבל אז, צריך היה להוציא כרטיסים צהובים כמעט לכל שחקן שהצטלב במהלך משחק כדורגל כפי שנוהגים כמעט כל השחקנים הנוצריים בכניסתם למגרש, יציאתם מן המגרש , הבקעת שער וכיוב'.

לא, לא, לא ישכנעו אותנו הפעם, הכרטיס הצהוב שספג איתי שכטר היה בגלל סיבה אחת בלבד – היותו יהודי (עניין חבישת הכיפה הוא בעצם הצהרה על כך).

אם כן, הנה רעיון לשחקני ומאמן הפועל תל אביב, במשחק הבא – כאן בבלומפילד, חבשו כולכם כיפות, ואז מעניין מה יקרה, אולי יוציאו כרטיס צהוב לכל הקבוצה? לא נראה לי אבל אולי מעשה שכזה יגרום לחברה בפיפ"א להבין שאנחנו – כבר לא עוברים על כל דבר בשתיקה, גם לנו יש את הזכות לשמוח וכמובן להודות לאל – שלנועל מה שנחפוץ – גם על זה שיש לנו קבוצת כדורגל מדהימה כמו הפועל תל אביב.

מי יתן ואיתי שכטר יחבוש כיפה כשהוא מניף את גביע ה-Champioins League!

איתי שכטר חובש את הכיפה לאחר הגול המדהים בזלצבורג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

90 − = 82