האם צריך ללמוד קוסמטיקה?

לכל בחורה יש את הקוסמטיקאית שלה. זו שאחראית לסדר את הגבות, “לעשות שפם", “לעשות ציפורניים", “להוציא שחורים ועוד מגוון מטלות האמורות ליפות ולשפר את המראה החיצוני שלה, אולם הנה חומר למחשבה – האם בדקת פעם מה היא הכשרתה של אותה הקוסמטיקאית? האם עצרת לרגע לחשוב שיכול להיות שאת מוסרת את גופך בידי אדם לא מיומן או לא מקצועי?

קוסמטיקאית לא מקצועית עלולה לגרום נזק לא מועט על ידי טיפול לא נכון או לק מקצועי, למשל, בניית ציפורניים בשימוש בכלי עבודה לא נקיים עלולה לגרום לפטרת הציפורניים ולחודשים ארוכים של סבל וטיפולים, ניקוי פשוט של עור הפנים עלול להפוך מתהליך טיפוח יופי להליך רפואי שמטרתו לשחזר את מצב העור הבריא. למרות שאין הציבור הרחב מודע לכך במיוחד, תחום הקוסמטיקה אינו תחום חובבני  במקורו אולם משום מה במדינתנו הקטנטונת – כל אחת פותחת לה מכון יופי מבלי שתיקח אפילו קורס קצר בטיפוח וטיפול מה שיקנה לה ידע ושיטות עבודה בסיסיות ההכרחיות לביצוע טיפולים שכאלה.

אם את חושבת לגשת לקוסמטיקאית בקרוב – בדקי היטב אל מי את הולכת, בקשי לראות תעודות מתאימות, שאלי על נסיון, קבלי המלצות וחוות דעת ממכרים וחברים לגבי טיפולים שונים שביצעו אצלה, לא כל מי שיודעת לבצע ניקוי פנים עם סבון פנים היא קוסמטיקאית.

חשבי היטב על אופן הטיפול שאת ניגשת לבצע, מומלץ מאד להתחיל בטיפול קטן על מנת לבסס חוות שעת שלך על אותה הקוסמטיקאית ומוצרי הטיפוח בהם היא משתמשת וכמובן לראות את תוצאות הטיפול בימים הקרובים לאחר יישום התכשירים על עורך.

עניין נוסף לא פחות חשוב – לא תמיד מכוני יופי וטיפוח גדולים מספקים שירותי קוסמטיקה איכותיים, חשוב לבדוק מי מטפל בך ובאילו תכשירים.

לסיכום – בחירת קוסמטיקאית מקצועית אינה משימה פשוטה וחשוב לבדוק היטב – אחרי הכל – מדובר בגוף שלך!


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

+ 37 = 47