כותבים על נבחרת ישראל

נבחרת ישראל בכדורגל תשחק היום בשעה 20:00 מול הנבחרת הלאומית של גיאורגיה (גרוזיה למי שלא הבין עדיין) והפרשנים חוגגים. אחרי תקופת ההשפלה עם קשטן במוקדמות המונדיאל הגיע פרננדז שנראה כאילו ואף טוען שהוא מאמן שאוהב לשלוט במשחק. אז נכון שאפשר לומר הרבה מאד דברים על כל אחד, גם על קשטן, גם על פרננדז, גם על שרף שמבקר את כל מאמני הנבחרת אחריו בקיצור על כל אחד, אבל מה שאני לא ממש מצליח להבין הוא המנטרה הזו של הפרשנים המחדירים לכולנו – גם לשחקני הנבחרת הלאומית שלנו, שאנחנו קבוצה חלשה יחסית. באחד ממדורי הספורט הנחשבים הציגו הרכבים שונים שאולי נבחרת ישראל תפתח את המשחק איתם, ועל אחד ההרכבים נאמר שהוא הבטוח מכולם ומומלץ לו לפרננדז לפתוח עם ההרכב הזה, עוד נאמר שם כי נבחרת ישראל צריכה לדעת את מקומה.

עכשיו, אני שואל את אותו כותב מאמר חסר תוחלת באותו מדור ספורט, האם אתה מאמן הנבחרת? כי אם כן אז הצלחת לשטות במדינה שלמה! לואיס פרננדז הוא מאמן הנבחרת, ההרכב שהוא יעלה למשחק הערב יהיה ההרכב שהוא חושב שיהיה הטוב ביותר, ואיומים כאלה כמו" ישראל צריכה לדעת את מקומה" נועדו ללוזרים וטפשים שבאים להראות ולא לנצח משחקי כדורגל.

עוד אומר לאותו אחד שמוטב לו שיפסיק לבקר את האנשים שבאמת עובדים לקידום הספורט בישראל ואולי יחשוב לבקר מעט את הכתיבה שלו ואת מה ששחקני הנבחרת שלנו חושבים כאשר הם קוראים (והם קוראים) כתבות מורידות מורל שכאלה.

וינר עולה למגרש לנצח לא לעשות כאילו, אין מושג כזה "להפסיד בכבוד" זה מושג של אלו שמפסידים בלבד, וגם המשפט "העיקר לא הפסדנו – תיקו זה מכובד" אינני רואה כל כבוד בתיקו, תיקו הוא נחמה לטיפשים.

אסיים בברכת הנבחרת מי יתן ויהיה לנו חג שמח ושנה טובה.

אל אל ישראל…!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

+ 67 = 76