שיפוצים ושיפוציניקים

ישנן מילים שנטבעו בשפה העברית או אולי מוטב לומר בסלנג הישראלי ולא ממש מבינים את משמעותן. מסתבר, שישנו קהל רחב של אנשים שהבין בצורה לא נכונה את משמעות המילה שיפוצניק.

שיפוצניק אמור להיות, על פי מיטב ההגיון , אדם שעיסוקו הוא שיפוץ בתים, ככזה אמור השיפוצניק לספק עבודות שיפוץ וחידוש חדרי הבית או הדירה בזמן קצוב ולקבל על כך תשלום. משום מה, לא מעט שיפוציניקים הבינו ששיפוצניק פשוט מקבל כסף, את העבודה כנראה מישהו אחר אמור לעשות.

אלפי אנשים ברחבי ישראל מחפשים אחר אנשי השיפףוצים שלהם שכבר קיבלו חלק מן הכסף עבור עבודתם כמובן (בשביל חומרים מה?) ואז, באורח פלאי נעלמו מעל פני האדמה, הטלפון שלהם נפל לשירותים בדיוק באותו יום שהתקשרתם, היו במיון בבית חולים בגלל מסטיק שנדבק להם לנעל ועוד סיבות רבות ומגוונות, ומי סובל? אנחנו כמובן.

הבעיה איתם עם העם הזה של השיפוציניקים הוא שקשה מאד להבחין בין שיפוצניק מקצועי שמגיע לעבודה לבין שיפוצניק שבא לעבודה.

אז באמת מבחינים בי השניים? אין אפשר להבדיל בין איש מקצוע בתחום השיפוצים עליו אפשר לסמוך לבין כזה שייקח את כספכם והעבודה (אם בכלל) תסתיים לה בעוד מספר חודשים בדרך כלל על ידי שיפוצניק אחר.

אינני מכליל כמובן את כל בעלי המקצוע בתחום השיפוצים אבל ישנו איזה מן טרנד בתחום ואנשים היום נזהרים מעט יותר, אז כמובן שאנשי מקצוע איכותיים נפגעים ומאבדים עבודה בגלל אותם אלה שלא נוהגים ביושר או בצורה מוסרית, אבל אותי כלקוח, זה ממש לא מעניין, מעניין אותי למה הבית שלי נראה כמו שדה כבר 4 חודשים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

76 − 69 =