הכרמל בוער שריפה בצפון

שריפה המשתוללת בצפון הארץ כבר מאתמול עדיין לא כובתה, האש בוערת ומספר הנפגעים עולה ככל שהזמן חולף, מה שאנחנו שומעים הוא רק מספר ההרוגים והפצועים אבל ממש מדגישים כמה קשה לכל אותם מפונים שאיבדו את בתיהם, את רכושם וההיסטוריה שלכם במקום בו חיו שנים רבות. אולי בתוך כל ההמולה יעצרו רגע ויסבירו לנו – איך זה בעצם התחיל? הרי כבר ברור לכולם שהשרפה אינה מקרית ואינה תאונה או סיגריה שנשארה בוערת ביער, כי אם הצתה מכוונת שמטרתה הייתה לפגוע באנשים או במדינת ישראל אני מאד מקווה שיתפסו את האחראים וכאשר יתפסו לא ינהגו בהם ביד רכה.

לא ברור כרגע מה הנזק האמתי שנגרם למדינה מבחינה פיננסית כי איש אינו מעז לדבר על כך, לא כל עוד חיי אדם עדיין בסכנה, אבל כשהאש תדעך ויתחילו לחשב המספרים נראה כולנו כמה עלתה לנו אותה הצתה מכוונת שהבעירה את יערות הכרמל ולבבות אזרחי ישראל.

בכותל מתפללים לשלום צוותי הכיבוי וסיום המקרה בצורה בטוחה וטובה אבל האם רשויות החוק של מדינת ישראל התחילו לבדוק מה קרה בדיוק? מי הצית את השרפה?

אבוי לה למדינת ישראל ולמשטרת ישראל אם מקרה כזה יתויק כמקרה לא מפוענח, אבוי לנו אם האחראים לנזקים העצומים שאת כולם בטוחני שנרגיש בחודשים ואפילו בשנים הבאות בצורה של מסים גבוהים יותר או כל צורה אחרת שכן מישהו יצטרך לשלם על כל צוותי הכיבוי וימי העבודה האבודים של המפונים, נפגעי השרפה ועוד כהנה וכהנה עלויות שונות ומשונות.

חשוב מאד לדעתי שמישהו יתחיל לבדוק לברר ולחקור עוד לפני שקרקע הכרמל מתקררת והופכת לגוש עפר ופיח במקום יערות הכרמל המפורסמים בהם נהגו אזרחי ישראל לבלות חגים שלמים בפיקניקים , היום, כבר אי אפשר לעשות מנגל בכרמל, הכרמל עצמו הפך מנגל אחד גדול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

79 − 71 =