יום הולדת לילדים בחורף

באדיבות אגדה של יום הולדת

הורים לא פעם "עושים חשבון" מתי יהיה לילד או לילדה יום הולדת ומתי נוכל לחגוג להם, רוב האנשים אינם אוהבים לחגוג יום הולדת בימי החורף הקרים בעיקר בגלל מזג האויר, אולם האם חגיגת יום הולדת בחורף שונה באופן מהותי כל כך מחגיגת יום הולדת בקיץ באביב או בסתיו?

מתברר שלא ממש, ישנם כיום פתרונות יצירתיים למפעילי יום הולדת, החל מחגיגת יום הולדת באולם אירועים קטן וכלה בחגיגת יום הולדת בג'מבורי עם מפעיל או מפעילה מתאימים המספקים את תוכן המסיבה ממש כמו חגיגת יום הולדת בפארק השכונתי או בחצר הבית.

אם כן מה צריך לדעת?

ראשית, חגיגת יום הולדת בחורף בדרך כלל יקרה מעט יותר בשל המקום המקורה שצריך לשכור (ברב המקרים) אולם יחד עם זאת ההנאה גדולה יותר ותחושת ה"יום הולדת" של הילדים גדולה יותר בייחוד בגלל המקום המאחד הרבה יותר ממקום פתוח.

שנית, אחד הדברים שהם בעלי חשיבות גבוהה בחגיגת יום הולדת לילדים בחורף היא כמות האנשים או כמות המשתתפים ביום ההולדת, אם בפארק לא ממש משנה אם יהיו 50,70 או 100 משתתפים, הרי שבחגיגת יום הולדת בג'ימבורי למשל ישנה חשיבות גבוהה למספר המשתתפים היום ההולדת , הן מבחינת המקום וכמה אנשים הוא מכיל בניחותא והן מבחינת העלות.

איזו סוג הפעלה מתאימה למקום סגור?

יום הולדת בחורף אין פירושו יום הולדת עם פחות אפשרויות לחגיגה או לשמחה! כמעט כל הפעלה שניתן לבצע במקום פתוח – כולל מתנפחים, ניתן לבצע גם במקום סגור ומקורה. ההבדל המהותי הוא המקום, ולכן חשוב להתייעץ עם מפעיל יום הולדת מנוסה לפני שבוחרים מקום או אולם לביצוע ולעריכת יום ההולדת. ניתן לבצע כפי שאמרנו כל הפעלה החל בחגיגת יום הולדת הישרדות וכלה ביום הולדת פיראטים – רק צריך לבחור!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

− 2 = 3