שמעון פרס בשווייץ

ראשית ארצה לומר שמעולם לא הצבעתי למר פרס או למפלגות בהן היה חבר. אבל יחד עם זאת, אני מעריך את נשיא המדינה הנוכחי כאדם שעזר להקים (במו ידיו) את מדינת ישראל אותה אנו מכירים כיום. אדם שתמיד צידד בשלום אפילו כשהציבור לא ממש אהב את הרעיון הוא האמין וקידם את הרעיון (מזרח תיכון חדש שכולנו זוכרים).

אני כותב את המאמר הזה בגלל כתבה שקראתי באחד מאתרי האינטרנט על דך שארגון פרו פלשתיני בשווייץ דורש לעצור ולהעמיד לדין את שמעון פרס על "פשעים שבוצעו נגד העם הפלשתיני" בזמן מבצע עופרת יצוקה.

אולי נציג לאותו ארגון (שאת שמו לא אזכיר כדי לא לעודד שכאלה), מספר נושאים נוספים ואולי בוערים אף יותר מאשר בקשתם המגוחכת:

  1. אולי נבקש צווי מעצר עבור ראשי הראשית הפלשתינית (הייתי קורא להם ממשלת הרשות הפלשתינית אבל הם לא ממש עונים לדרישות ממשלה) בשל מטחי הטילים האחרונים (49 בלילה אחד) שנורו אל עבר יישובי הדרום – כן כן יישובים לא בסיסים צבאיים או חיילים , על מנת להרוג נשים וילדים?
  2. אולי ישמיעו כל אותם ארגונים "רודפי שלום והומנטירים" את מחאתם על הטבח באיתמר? בו פלשתינים רצחו משפחה שלמה בדם קר כאשר הם רוצחים תינוק בידיים של אביו?
  3. אולי יבקש אותו ארגון שוויצרי צו מעצר עבור בשאר אל אסד נשיא סוריה שבימים אלה טובח בעמו שלו ומוציא להורג עשרות (אם לא מאות) בגלל הפגנות שהוא מכנה "מרד".
  4. ומה עם ידידנו הטוב חסן נסראללה שירה מאות טילים על בתי משפחות ישראליות על מנת להרוג כמה שיותר אזרחים?
  5. ואולי צו מעצר לכל אותם פלשתינים שרקדו על הגגות כשטילי סקאד נפלו על תושבי תל אביב ולא לשכוח את השמחה שהייתה בעזה וברצועה כשבנייני התאומים בערו בתשיעי לספטמבר.

אפשר להמשיך עוד ועוד אבל זה באמת חסר טעם. זריית החול בעיני אזרחי העולם כבר מזמן נשחקה עוצמתה, במיוחד כאשר אנשים מבינים ורואים את הפלשתינים כמו שהם באמת ולא כפי שהם ניסו בעבר להציג את עצמם – עם רודף מלחמה ומדון.

כולנו מכירים ועדים לנטיות הרצחניות של רב הארגונים הפרו פלשתינים כמו החמאס, הג'יהאד האיסלמי וכיוב' וכולנו היינו עדים למעשי הזוועה שהם ביצעו.

כל אדם ששכל בראשו יכול לראות מה קורה בדיוק באמת, הפלשתינים אינם חפצים בשלום, אם נודה על האמת, ללא מלחמה ודם, לרב הארגונים הפלשתינים אין הרבה מה להציע, אם אין להם נגד מי להסיט אנשים, אין הצדקה אמתית לקיומם.

הסיבה שלעיל היא גם הסיבה שאינני מאמין כי לעולם יהיה כאן שלום, לצערי, ישראל לעולם תגן על עצה, וצה"ל לעולם יצטרך להישאר אחד הצבאות העצמתים בעולם.

למאמר בשפה האנגלית – English Version

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

76 − 74 =