איך משתמשים בחופש שלנו נגדנו

זה כבר ברור וכבר מזמן אמרנו את זה אבל היום, אולי, משמעות המושגים חופש ודמוקרטיה מקבלת גוון אפור כהה.

הנה מגיעה לה הרשות הפלשתינית ומבקשת חברות באו"ם, לאחר שהבינו מנהיגי הרשות כי יתקלו בהתנהגות חזקה מדי, הם יבקשו להפוך "חברה שלא מן המניין" באו"ם ולו רק כדי להיות חברה במוסדות האו"ם כמו למשל בין הדין בהאג.

בכיר ברשות אמר היום משפט שכדאי שנשים אליו לב טוב: “בקרוב, תהיה לבית הדין בהאג הרבה עבודה…” ומן המשפט הזה קל מאד להבין כי נבחרת כוכבי הרשות הפלשתינית מתכוונים לעתור לבית הדין בהאג על כל עניין ולו הפעוט ביותר – דרך נוספת להציג את מדינת ישראל באורח שלילי.

מה שמטריד כאן, הוא שגוף כמו הרשות הפלשתינית שמייצרת רוצחים ללא הפסקה תוכל כעת לטעון בבית דין בינלאומי, שמדינת ישראל עושה לה עוולה?!?!

אולי לפני כל זה, כדאי שנביא בפני בית הדין בהאג את הרצח באיתמר? הרי העומדים מאחורי הטבח הם אותם אנשים שניגשים לאו"ם בסופו של דבר! החמאס, הג'יהאד האסלאמי, החזית העממית זה כבר ממש לא משנה, בסופו של דבר, בשם העם הפלשתיני נרצחה משפחה שלמה בלילה אחד!

ואולי נביא בפני בית הדין בהאג את מקרה הפיגוע בדולפינריום בתל אביב בו נרצחו בלילה אחד 26 נערים ונערות?

אפשר כמובן להמשיך את הרשימה אבל לא זו מטרת המאמר, הרעיון שמשלחי מרצחים משתמשים בחופש שאנחנו מעניקים להם ,(כן כן, אנחנו בני העולם המערבי – נראה אותם ניגשים לבית דין בטהרן להתלונן על פעילות הממשלה האיראנית!) על מנת להילחם ולהשמיד אותנו.

במידה מסוימת נוכל לומר כי יצר ההרס העצמי עושה את העבודה ואנחנו נשלם את המחיר על החופש והיכולות שאנו מאפשרים לעם שכל מטרתו היא להשמיד את עם ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

17 − = 16