תרגומון חינם

האינטרנט פתח בפנינו עולם חדש מלא בתוכנות ואתרים המספקים לנו שירותים מכל הבא ליד, חלקם בחינם וחלקם בתשלום.
בעולם בו ניתן למצוא כמעט הכל בלחיצה על כפתור (כפתור העכבר ברב המקרים) מגיעה חשיבות יכולת התרגום בין שפה לשפה.
נכון שיש לנו את Google translate שמספק שירותי תרגום און ליין בצורה סבירה יחסית (תלוי בשפה ממנה מתרגמים והשפה אליה מתרגמים וכמובן במונח עצמו) אבל בסופו של יום רובנו מחפשים תרגום למילה או משפט בודדים מעברית לאנגלית.
תרגומון חינם ניתן למצוא במגוון צורות וצבעים כאשר היתרון של תוכנה חינם הוא אחד ויחיד – הוא מוגש למשתמש בחינם, למי מהחברות שעדיין לא הפנימה, משתמשים לא אוהבים לשלם כסף ולא משנה אם הם מנסים לתרגם מונח מקצועי כמו GPS חינם או מונח פשוט יותר כמו ימי כיף או ימי גיבוש, בכל המקרים הללו משתמשים יעדיפו לנסות קודם תוכנת תרגום חינמית ורק לאחר מכן (ברב המקרים זה לא ממש קורה) לשלם כסף עבור תוכנה מקצועית יותר.

אם נסתכל על מגוון התוכנות שישנן ברשת האינטרנט לתרגום משפה לשפה לא נמצא הרבה, ואלו שכן מוגשות בחינם לרב מלוות בהתקנות נוספות כל מיני באנרים המתווספים לנו לדפדפן ומציקים לנו תוך כדי גלישה ובמקרים חריגים אף תוכנות רוגלה המשפיעות לרעה על הגלישה שלנו.

לכן חשוב מאד לשים לב אילו תוכנות אנו מתקינים על המחשב שלנו, אתר תוכנה חינם בודק תוכנות שכאלה – תוכנות חינם ומגיש לכם מגוון תוכנות נוחות ונעימות לשימוש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

60 + = 68