מסיבת רווקות

ערב מסיבת הרווקות הפך מזמן לחובה לכל כלה. זהו טרנד שהובא מחו"ל והוא ערב הפרידה כביכול מחיי הרווקות וההוללות לפני ההתמסדות והמעבר אל הבעל והמשפחה שתקום לזוג הצעיר.

בערב מסיבת רווקות מתוודעות הכלה וחברותיה האחת אל השניה ולרוב הן מעבירות ערב של משחקי חברה מגבשים, ריקודים, כיבוד ואטרקציות שונות.

בין המשחקים השונים שתוכלו להכין לערב המיוחד של חברתכן שמתחתנת ניתן לארגן את המשחק הבא שהוא מצחיק, משעשע, מרגש ובעיקר מגבש.

לפני ערב מסיבת רווקות תיקחו את אלבום תמונות הילדות של הכלה, שמעו חוויות וסיפורים מצחיקים ומשעשעים מבני משפחתה ואפילו דברו עם החתן המיועד ושאלו על חוויות משותפות, על ההיכרות ביניהם ועוד. הוסיפו לזה את החוויות של כל אחת מכן עם הכלה.

כל אחת מהבנות תבחר חוויה שאליה היא הכי מתחברת. בערב עצמו של מסיבת הרווקות, שבנה סביב במעגל וכל אחת מכן בתורה תציג את האירוע בשילוב תלבושת ותסרוקת מתאימה, תנועות משחק מוגזמות ודיאלוגים. על שאר הבנות ובעיקר על הכלה לזהות באיזה אירוע מדובר. במידה והכלה ניחשה נכון את האירוע, עליה לספר על האירוע ולהרחיב אודותיו.

אופציה נוספת של אותו משחק בערב מסיבת רווקות היא לקחת כל מיני תקופות מחייה של הכלה המיועדת. את ילדותה, המשחקים בגן, הלימודים בבית הספר, תקופת הצבא, הטיול שלאחר מכן, הזוגיות עם הבעל המיועד ועוד. כל אחת מהחברות בוחרת תקופה מחייה של הכלה, מתלבשת וממחיזה את זה אל מול שאר הבנות. את ההצגה המשעשעת הזו שבה כל הבנות כביכול משחקות את הכלה עצמה מילדותה ועד ליום חתונתה תוכלנה ללוות בסיפורים, שירים ואנקדוטות מצחיקות. כל אחת מהבנות המשחקות תופיע בלבוש אחר ובתסרוקת אחרת, כל אחת מתקופה שונה של הכלה. תוכלו לצלם את הכלה עם כל אחת מהבנות המחופשות לה עצמה בתקופה אחרת של חייה.

בסוף הערב, הכלה תזכה לפרספקטיבה הומוריסטית על חייה עד כה וזו תהיה ההצגה הטובה בעיר, ובנוסף באלבום תמונות משעשעות שלה עם כל אחת מהבנות ששיחקו אותה עצמה.

חשוב לזכור שהלך הרוח במסיבת הרווקות צריך להיות קליל והומוריסטי ועל כן אל תגעו בנקודות רגישות וחפשו אירועים משעשעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

81 + = 84