פרסום פרסום ועוד פרסום

בימים טרופים אלו בהם עסקים נמצאים במצב , איך לומר, לא הכי חיובי, הופך עניין הפרסום לאייטם של ממש כאשר עסקים אפילו עסקים קטנים מוציאים אלפי שקלים בחודש על הוצאות פרסום העסק שלהם.
הקלישאה "פרסום טוב עולה כסף אבל שווה זהב" נכונה כמעט תמיד, והיום יותר מתמיד, אתרי אינטרנט הפכו זה מכבר לשלטי החוצות החדשים כאשר כל בית עסק (ולפעמים העסק הוא האתר) בונה לעצמו אר אינטרנט ומקדם ומפרסם אותו בהתאם.

תחום בניית האתרים וקידום אתרים הוא תחום עם כמות אפשרויות כמעט בלתי מוגבלת ובעלי המקצוע מגוונים ושונים ומגיעים מאסכולות שונות, אבל דבר אחד ברור – אתר אינטרנט ללא קידום לא שווה הרבה.
הסיבה העיקרית היא כמובן עלייתם של מנועי החיפוש ברשת האינטרנט ובייחוד גוגל שהפכו כמעט באופן מוחלט ל-144, דפי זהב, ספר טלפונים וכמעט כל דבר אחר שאנו מחפשים – מתחיל בחיפוש ברשת האינטרנט ובמנוע חיפוש.
אם גוגל מציג א העסק שלכם במקום הראשון סביר להניח שתקבלו את רב הפניות מאנשים הדורשים ביצוע עבודה בתחום שלכם (כמובן בהנחה שאתם מספקים סחורה או שירות או שניהים גם יחד – איכותיים וטובים).

הבעיה המרכזית היא חברות המבטיחות ולא ממש עושות. מקדמי אתרים רבים מבטיחים מקומות מסוימים אחרי זמן מסוים וכמובן שבעלי האתר מתבדה ומתאכזב ומניח בטעות ש"קידום אתרים לא עובד".
אין לאיש יכולת לחזות את העתיד בנוגע למיקומו של אתר אינטרנט כזה או אחר, ישנה כמות עצומה של פרמטרים הקובעים את מיקום האתר ואותם אלה האחראים על איזה פרמטר קובע יותר – דואגים לשנות את סדרי העדיפויות כך שאיש לא יכול "להונות" את מנועי החיפוש.
באנגלית , קידום אתרים נקרא בראשי תיבות SEO, כלומר Search ening optimization כלךומר מיטוב האתר שלכם למנועי החיפוש ברשת האינטרנט.

תחום נוסף חשוב לא פחות בפרסום הוא תחום מוצרי פרסום אותם מוצרים שאנו מקבלים במתנה מעסקים, חברות ותאגידים כשמגיעים לכנסים או תערוכות או סתם כמתנה להצטרפות למבצע כזה או אחר או רכישה של מוצר מסוים. אותם מוצרי מכילים תוכן פרסומי ( מוצרי פרסום) כמו לוגו או סיסמת מכירות – סלוגן המפרסם את החברה ללא הרף תוך כדי שימושו של הלקוח במוצר.

מוצרי פרסום משתלבים באופן ייחודי עם אתרי אינטרנט, למשל מתנה דיסק און קי על הרשמה לאתר, או על כל רכישה באתר וכיוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

93 − = 87