שידור שני חצאי גמר ליגת האלופות

השנה נתקלו ערוצי הטלוויזיה בישראל וכמובן חברות הכבלים והלווין וערוצי הספורט בתשלום בדילמה לא קטנה. רצה הגורל ושני משחקי חצי הגמר של ליגת האלופות (למי שאינו יודע – המפעל החשוב ביותר העולם הכדורגל) נופלים בדיוק על ערב יום השואה ושבוע לאחר מכן על ערב יום הזכרון. ומי אם לא משחקת באותם שני משחקים אם לא הקבוצה האהובה ביותר והטובה ביותר בעולם כיום – ברצלונה (FC Barcelona).

בהחלטת מהירה (וכנראה ללא מחשבה תחילה) הצהירו אותם האחראים על השידור כי שני משחקי חצי הגמר הללו לא ישודרו כלל וכל שאר הערוצים העלולים לשדר משחקים אלו יוחשכו.
אני, בעוונותי אוהד ואוהב כדורגל ובמיוחד כדורגל בליגת האלופות תכננתי לצפות במשחק בביתי בשקט ובצנעה כדי לכבד את יום השואה ויום הזכרון החשבים יותר מכל דבר אחר , ולא – אינני רואה במשחק כדורגל בידור אלא ממש כמו שאנשים אחרים רואים את חדשות היום וקוראים עיתון או מדפדפים באינטרנט (גם סוג של בידור אם כבר) – אני רואה כדורגל.
הרי אם כבר מדברים – למה לא לנתק בכל בית ישראל את שירותי האינטרנט? לא מעט אנשים צופים בפורנו באופן יום יומי, קוראים בדיחות ורואים סרטונים מצחיקים ביוטיוב! למה לא לנתק את האינטרנטר ולהציג במקום מסך כל כך מוכר ועצוב של "ערב יום השואה"?

התוצאה של החשכת מסכי הטלוויזיה כאילו כדי להיות "יותר צדיקים מהאפיפיור" עושה יותר נזק ומבזה גם את יום השואה וגם את יום הזכרון – הסיבה? פשוטה מאד – צופי הכדורגל הרי לא יוותרו על שני משחקי חצי הגמר החשובים ביותר בכל העונה, וכולם יפגשו אצל חבר של חבר של חבר שיש לו צלחת לווין על הגג ושם במקום לראות את המשחק בשקט ובצנעה יהיו בירות ופיצוחים וצעקות ומסיבה של ממש – בדיוק הפוך ממה שאמור להיות בערב יום השואה או ערב יום הזכרון.

אז כנראה שערב יום השואה כבר אבוד ויהפוך לערב של אוהדי כדורגל אבל אולי מישהו אי שם בצמרת שאחראי על השידורים יחשוב פעמיים לפני ערב יום הזכרון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

56 + = 60