מדיה בעידן החדש

מה עוד אפשר לומר על עידן האינטרנט והעולם הוירטואלי שלא נאמר? כמעט הכל כבר נאמר ונעשה אבל תמיד ישנו הטרנד החדש והאתר החדש שמצליח איכשהו לעניין את כולנו.

בעולם בו המידע נמצא בכל פינה בכל מקום אנו מוצאים את עצמנו מוצפים במידע ולא תמיד זה שאנחנו רוצים לראות, למה הכוונה?

מאד פשוט, בכל פיסת מידע הניתנת לנו "חינם" ברשת האינטרנט שתולות להן פרסומות כאלה ואחרות חלקן מוצגות לראווה כבאנרים וחלקן כקישורים לאתרי חברות על מנת להניע אותנו לפעולה בדרך זו אוא אחרת.

אין בכך כל רע כמובן, המידע ניתן חינם לכל החפץ בכך ובתמורה, אלה במציגים אותו לראווה באתריהם מקבלים כסף עבור הצגת פרסומות, החברות המפרסמות מקבלות פניות מלקוחות חדשים וכולם מרוויחים, זה הוא המודל החדש של עידן האינטרנט והמדיה הדיגיטלית.

חברות רבות ממנפות את כוחו של העידן הדיגיטלי אולם לא תמיד בחכמה, פרסומות דיגיטליות איכותיות כאלה המופיעות באתרי אינטרנט רבי עוצמה או במדיה הטלוויזיונית או אפילו ברדיו עולות לא מעט כסף לאותן חברות ועל מנת להשאיר מסע פרסום שכזה לאורך זמן בתודעת הציבור יש להשקיע כסף רב לאורך זמן – לא לכל בית עסק יש את המשאבים הפיננסיים לבצע מהלך פרסומי שכזה.

אם כן כיצד ניתן בכל זאת להשאיר את המוצר או השירות או אפילו שם החברה שלכם בתודעה הציבורית לאורך זמן ללא עלות גבוהה?

התשובה היא מאד פשוטה – מוצרי פרסום, אותם מוצרים עליהם מודפס לוגו החברה, ססמת המכירות או כל דבר אחר שברצונכם לפרסם ומחולקים בכניסה לקניונים, כנסים, תערוכות ואפילו במשרדי או חנויות החברה ועצם השימוש בהם מזכיר למשתמש ולסובבים אותו או אותה את הפרסומת שלכם או את ססמת המכירות ואפילו המוצר או השירות אותו אתם מעוניינים למכור.

היתרון הגדול של מוצרי פרסום הוא העלות הנמוכה יחסית וכמובן הקלות של ביצוע מסע פרסום בעזרת מוצרי פרסום (כל שדרוש הוא לחלק המוצרים חינם).

יעילותם של מוצרי פרסום מעולם לא הייתה מוטלת בספק ולמרות שניתן להשתמש במוצרי פרסום ככלי פרסום בפני עצמו, שילוב מוצרי פרסום בתחרויות באתר האינטרנט שלכם או כתנאי להרשמה לרשימת תפוצה ועוד מחזקת את כוחם של אותם מוצרים עוד הרבה מכפי שהייתה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

+ 21 = 30