פרויקט בנה ביתך במשרד

בנה לעצמך קיוב:
כאשר אתה נכנס לראשונה לאזור העבודה שלך, להלן “קיוביק”, הכרז בכל דרך אפשרית שאתה בעל הבית החדש של האזור בו ממוקם הקיוביק שלך . השמע מוזיקה מוזרה מעת לעת, שמור על שתיקה רועמת לתקופה ארוכה ואז צחק בקולי קולות ללא הסבר כאשר אתה מתבונן במסך המחשב הכבוי ומסנן בין שפתיך “..הם גדולים… פשוט גדולים”
השג ציוד מיושן והנח אותו במקומות גלויים לכל עובר בסביבה. הנחת היסוד צריכה להיות שאדם בעל מכונות וטכנולוגיה רבים יותר הנו אדם בעל ידע רב יותר. ובהתאמה מי שיש לו מכונות וטכנולוגיה עתיקים יותר סימן שהוא בכיר יותר וזמן רב יותר בהייטק. השג : שרתים ישנים , מסכים (הנחת היסוד בהייטק היא שאדם שעובד עם 2 מסכים כנראה עובד כפול ),דיסקים קשיחים ישנים (ההנחה היא שאדם שמניח את דיסק קשיח קרוב אליו על השולחן הוא אדם המרגיש את הביט ובייטס זורמים בעורקיו.
השג צעצועי משרד – ככל שצעצועי המשרד שלך יותר ייחודיים, סימן שאתה אדם יותר ייחודי ותורם רבות יותר לארגון שבו אתה נמצא. מאידך, כאשר יגיעו אורחים (בטלנים משועממים) לבקר אותך ב”קיוביק” תוכל תמיד לשעשע אותם בחפצים על השולחן שנושאי השיחה על ליסינג\משכורות\אוכל יגמרו.
הנח תמונה של הילדים והאישה במקום גלוי – כך תוכל להוכיח שאכן יש\היו לך פעם חיים חברתיים. הנח תמונה של טיול לארץ אקזוטית – בעיניו של פועל ההייטק המצוי נתונה הנוסחה הבאה :” הוא נסע לארץ אקזוטית = יש לו כסף= הוא בכיר”
להלן תרשים זווית נכונה להנחת מסך המחשב לצפייה אופטימלית בפורנו תוך כדי עבודה
ניתן לחוות בתרשים את הזוית הנכונה להנחת מסך דמה , עציצים, ציוד ישן וצעצועים מטומטמים (גאג’טים):
קיוביק - ארגון

נוהל כניסה לקיוביק:
כניסה לקיוביק

נוהל עזיבת הקיוביק לשנייה:
כבה מסך
נעל עמדך עם סיסמא.
אמור בקולי קולות:
אני קופץ לשנייה ל[כאן אמור את שם המנכ”ל] \ אני הולך להביא לקוחות חדשים \ אני הולך להביא מהמדפסת את חומר הקריאה הנוסף שהדפסתי כדי לעבור עליו ולהמשיך לעבוד בבית , אם מישהו יחפש אותי אני בטלפון [כאן אמור את מספר הטלפון שלך]
אסוף כל ציוד שיספק מידע לעוברי אורח על מהות העבודה שלך
השאר ציוד אישי כגון ארנק (“אני בוטח בכם שלא תגנבו לי”) , מפתחות אוטו (“לא הלכתי לשום מקום מחוץ לחברה”), מעיל (כנ”ל) , כוס קפה מלאה (“אני מיד חוזר”)

רוצים להגיב לינשוף? הכנסו לפורום

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 + = 89