טרמינציה

מבוא

לאחר שנעצר, עונה, נחטף, נחבל ונחבא אל הכלים פנה אל המערכת הינשוף בפנייה נרגשת, תוך כחכוך גרון ויללות לילה אימתניות והנה תורתו כפי שהובאה אמש ממקור ראשון:הקץ

קץ הימים

משחר האנושות עולות שאלות קיומיות מרחיקות לכת כגון “מי אנחנו” (השכבה הנהנתנית במעמד הביניים המתעקשת לסבסד את שאחר השכבות הנהנתניות מכל המעמדות) “מאיפה באנו” (דרך לשכת כוח אדם) “לאן נלך” (בסופו של דבר לכוח אדם) “מי הביא אותנו לכאן” (חבר שהמליץ כדי לקבל בונוס או פלזמה ולא חשב על ההשלכות הינשופיות של העניין) ומתי יבוא “קץ הימים” (היום בו יקחו לך את הרכב ואת הקיוביק)

מחשבי הקיצים למינהם

מחשבי קִיצים הם אנשים העוסקים בחישוב מועדו של הקץ, כלומר מועד בואו של המשיח (להלן המשיח, או בהתייחסות מקובלת בענף ההיטק “הבוס שמביא לי בונוס” , “הבוס שעוזב ואני לוקח לו את המשכורת” , “הבוס שנסע לחו”ל ולא שב עוד” וכולי)

ה”קץ” הנו התאריך ביחס הפוך למילה גיוס (להלן “היום לאחר החתימה” , “יום הקליטה” , “היום בו עדיין כולם מחייכים אליך” וכולי) כלומר תאריך המשקף את סיומו של תהליך הקליטה.

נוסטרדמוס

בניגוד למקובל לייחס לעובד ההייטק הקדמוני הזה מקצועיות בתחום האסטרולוגיה והרפואה מדובר סך הכל במתכנת LOW_TECH מהזמנים של ימי הבניים. כיוון שטעה באלגוריתם החישוב שלו יחס את זמן הקץ על פי הכוכבים במקום לתופעות עובדתיות. שהרי כוכבים נולדים , רוקדים ואף גוזמים את שיערם ואת הקץ כפי שניתן יהיה לראות בהמשך יש ליחס לעובדות.

השבתאים, שבתאי בן צבי. שבתאי היה איש עם שם מעאפן ויכולת שכנוע טובה (בדומה לאנשי ה marketing )
כיוון שטעה יחס את חישוב הקץ שלו לקריאה בספרי יהדות ועיסוק במיסטיקה והתבלבל בין תפקידו כמחשב קץ לאנשי ה marketing (ידוע שלעתים הקשר בין מה שמוצג ללקוח לבין המוצר הנמכר הוא מיסטי ותו לא)

תאוריית חישוב הקץ על פי הינשוף ( “מתי נתפטר”)

הינשוף חקר ומצא קשר הזוי ומעגלי בין כמה תופעות שונות לחלוטין בהייטק המתוארות בגרף הפשוט הבא:

הגרף מתאר בהתאמה את התופעות הבאות:

גרף פעילות

הקשר בין התנהלות הזמן למידת ההשקעה של העובד בחברה

ניתן לראות בגרף כי בחלק [א] ישנה התקופת קליטה (להלן “מה אני עושה פה הבטיחו לי להיות מנהל ואני סוחב קלסרים”) בה הנצילות נמוכה, תחילת ההשקעה האמיתית [ב] ( “להלן אם אני אעשה מלא שעות אולי יבינו שטעו ויקדמו אותי”) , תקופת ה”קופא על שמרי” [ג] (להלן “נשבר הזין בוא נראה עוד פרק באבודים”) , ובהתאמה שוב תקופת [ד] ה”ההשקעה הדו מוסרית” (להלן “אם אני אשקיע לא ישימו לב שאני מחפש עבודה”)

הערה: בחברות גדולות בדרך כלל ,בין כל עמודה לעמודה נוהגים עבדי ההייטק לערוך טקסי פולחן הנודעים בשם "הפסקת קפה" \ "הפסקת סיגריה" \ " הפסקת אויר" "הולך למטבח" " מדבר בסלולרי בפינה באופן חשוד ודיסקרטי" וכולי ,שמטרתן למלא את החלל הגדול מאוד בין זמן עשייה למשנהו.

כמות התעבורה של העובד תוך כדי גלישה באתרים מפוקפקים במהלך היום

בדומה לכל מכונה אוטומטית בעת הפעלתה בפס הייצור גם לעובד בהייטק זמן הפעלה משלו setup time. ניתן לראות כי בחלק [א] ישנה “תקופת הסנכרון” (“להלן השעות בבוקר בהם לוגם העובד קפה כאילו ימות תכף ומיד אם רמת הקפאין תיפול מרמת החמצן בדם’ המהווה את זמן ההפעלה של העובד) תקופת קריאת המיילים [ב] (“להלן אם אני אענה לכל המילים ידעו שהגעתי וזה יחשב יום עבודה”) תקופת ” בוהה במסך ומתגעגע לגן” [ג] (להלן “אומם בהוראה מרוויחים חצי אבל הם לא צריכים לעקוב אחרי אלקטרונים מרצדים במסך פלורוצנטי אלא על ילדים מרצדים בכיתה טיפולית) ותקופת ה”אני אורז עוד מעט יוצאים הביתה” [ד] שהן שש השעות לפני סיום יום העבודה.

אירועים המרמזים כי הקץ קרב הנה הנה הוא בא (עומדים להעיף אותך\ אתה עומד לפרוש כנף)

-אם בדרך כלל אתה מקבל אימיילים ביחס של 10 מיילים לדקה (לא כולל מיילים של פורנו ופרסומות לויאגרה) והיחס מצטמצם בהדרגה עד לאחד זהו סימן הזהרה (אם הגעת למצב בו במכתב אתה כבר קורא משהו כמו “דיר ינשוף, פליז קאם טו מיי אופיס עכשיו” כנראה שפספסת משהו בדרך) וכנראה שהקץ בדרך.

אם הפסקת להיות מוזמן לישיבות הצוות – הצוות שלך- כנראה שהקץ הגיע.

אם ישנה חבורה של אנשי ביטחון מאוד עצבניים שאורזים לך את הדברים לקופסאות קרטון ומדברים גרמנית עילגת, אז כנראה שהקץ הגיע (שנאאאל)

אם הפעם האחרונה שפגשת את קצין הרכב הייתה לפני שלושים אלך קילומטראז (כשקיבלת אותו לפני חודשיים) והוא פונה אליך מבויש ומבקש את המפתחות בתואנה שהוא רוצה להיות ביטוח בביצועים של הווישרים אז כנראה שהקץ הגיע.

אם בימים האחרונים אתה מגיע לעבודה והכרטיס שלך לא פותח את הדלת אז כנראה שהקץ הגיע.

אם אתה מגיע למשרד בבוקר ומגלה שהחברה עברה לפני חצי שנה לבניין אחר אז כנראה שהקץ הגיע.

אם חבריך לאוכל (ראה מאמר בנושא) שאוכלים איתך כבר שנים ב 12 אפס אפס “נמצאים בישיבות” לפתע אז כנראה שהגיע הקץ.

אם הבוס מנסה לפתח אתך בימים האחרונים שיחות חולין בנושא “הישרדות”, “המפוטרים” ומלמל בין לבין את כתובת לשכת האבטלה הקרובה (רחוב ה”חותמת?” אחד) אז כנראה שהגיע הקץ

אם בפעם האחרונה שקיבלת משכורת הייתה לפני שנה ושמונה חודשים, אז כנראה שהגיע הקץ.

רוצים להגיב לינשוף? הכנסו לפורום

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1