הכן עצמך לשעת האוכל

1. דאג להתעדכן בנושאים חמים בעלי קונצנזוס לשיחה. רבים וטובים ממך הגיעו לשוליים הסהרוריים של חברות ההייטק כיוון שפתחו בנושאי שיחה שלא היו מקובלים על הדרגות הגבוהות שהסבו באותה העת לשולחן.

2.צור לעצמך רשימה של ביקורות על כל סוג מאכל שהוא. חובה וחשוב להתלונן על כל מאכל שיוגש לך כעובד הייטק. ידוע שככל שהמאכל טעים מזין או מיוחד יש להתייחס אליו בזלזול בעת אכילה עם עמיתי הייטק. מחקרים מראים קשר ישיר בין היכולת לזלזל במנה המוגשת לך לצורת ההתקדמות בדרגות השכר.

3.השג ידע או בעלות על חפיצים (גאדג’טים) מרובים ככל האפשר.

4.השג ידע זניח בנושא הכי פחות מוכר בחברה , אך שעדיין יהיה רלוונטי לנושא בה החברה עוסקת. היה נציגו עלי אדמות של אלוהים לנושאים טכניים לא מוכרים – עדיפות לנושאים יפנים.

5.דמיין עצמך כאילו היית טרוד מאוד בעבודה ובעל אחריות גבוהה . כשתרגיש לחלוטין בעול המשימה צא כשעליך ארשת של אדם שאוכל רק משום שהכריחו אותו. גרום לסובבים אותך להבין כי פעולת אכילה (שאינה “עבודה”) היא לא שגרתית אצלך , והנך עובד על , עד לרמת רובוט דובר שפה זרה.

6.רכוש ידע בתחום הסדרות האמריקאיות שעדיין לא הגיעו לארץ במלואם (כגון אבודים, נמלטים וכולי).

7.רכוש אופניים ו\או ידע בתחום מסלולי רכיבה מועדפים בארץ.

8.למד לשוחח , תוך כדי הצגת שביעות רצון מהעניין, על חדרי כושר ומאפייניהם השונים.

9.למד לשוחח על חיתולים, חוגים לילדים ומחירים של פסטיגל . במקביל, הצג מומחיות תוכן בכל הקשור למקומות בילוי אטרקטיביים במקרה שהסועדים הם רווקים דשנים כמוך ולא נשואים המתגעגעים לתקופה זו.

10.הכן עצמך לגרוע מכל המכונה “שתיקת שיחה”. במקרה נורא של שתיקה בזמן אכילה עם עמיתים עליך ליטול מנהיגות ולדבר בלי להפסיק על כל המקומות שאתה או מכריך אי פעם טיילתם אליהם בחו”ל. ככל שמלאי הדוגמאות שתביא גדול יותר כך יבינו עמיתך שהנך בעל כסף רב, משמע בעל משכורת רבה, משמע בכיר, ויחלו לחבב אותך בצורה מסתורית.

רוצים להגיב לינשוף? הכנסו לפורום

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 3 =