דע את רכבך

הערה\אזהרה\כסת"ח
אין לראות במאמר זה המלצה או הכוונה לבצע שום פעולה פלילית או לא חוקית. אין ליחס לנאמר במאמר המלצת האתר לנצל את החוק על מנת לבצע פעולות הנוגדות את אופי החברות בהם מועסקים עובדים או להפר את תנאי האמון בין העובדים לבין חברות השכרת הרכב.
אין ליחס לנאמר במאמר זה שום משמעות אחרת מלבד משמעות הומוריסטית. אין במאמר זה שום רמיזה לפעולה שהתרחשה במציאות או תתרחש בעתיד. כל הנאמר במאמר זה הוא פרי דמיונו של הינשוף הדמיוני לכשעצמו, ומי שרואה במאמר זה משהו המרמז על המציאות, ראוי שידווח על עצמו בפני שלטונות החוק. (נכתב על ידי עורך דין שפוחד מחברות גדולות).

מהו רכב הליסינג – היסטוריה
בעבר , למנהלים בכירים נתנה האופציה להשתמש ברכב ליסינג כהטבה מרחיקת לכת ומנקרת עניים. לאורך השנים הוספה הטבה זו גם לעובדים זוטרים בהייטק על חשבון משכורתם הדשנה, והוטלו מסים שונים כך שרוב עובדי ההייטק נותרים בחוב לחברה המעסיקה אותם בסוף כל חודש , ולו בלבד שיוכלו לנקר עניים כמנהליהם.

רכב הליסינג – היום
כיום מנהלים אינם משתמשים ברכבי הליסינג, כדי שחס ושלום לא יזוהו בטעות כעובדים זוטרים וכאחד העם. הנוהג המקובל הוא להגיע בנסיעה של חמש דקות מהבית לעבודה ברכב ג’יפ, האמר, או כל רכב שהתאמתו לכביש היא ביחס הפוך למחירו מרקיע השחקים. כדי ללכת בעקבות מושא ההערצה (יעד לחנפנות) שלהם, העובדים הזוטרים נוהגים בלי ומרגישים עם, כלומר רכב הליסינג הפך בעצם לרכב שטח

כך תזהה רכב ליסינג של עובד זוטר
רכב

הורד את התמונה באיכות גבוהה

היכן ימצא רכב השטח בשבתות ובסופי שבוע

ישראל

מעבר מסילת פלמחים (נקודות ציון , [1236, 11497]. מפת סימון שבילים:, 10 – גוש דן וחוף פלשת) – “מעבר מסילה רכבת מוגבה”. ידוע שעובדי הייטק משעשעים את צאצאיהם על ידי האצה של רכב השטח שלהם (ליסינג) בכביש המוביל למסילה המוגבהת וריחוף של חמש שניות באוטו מרמפת הרכבת ומטה

ישראל

בריכת המשושים – (נ.צ. 2625 – 2113) – אורך המסלול כשישה קילומטר והוא מיועד להליכה בלבד. רכב השטח (ליסינג) ימצא באזור הכי בלתי עביר לרגלי אדם, כאשר שבוע לאחר מכן הדפיקות במבנה הרכב מלמטה יתוארו בדו”ח הנזק כניסיון פריצה מלמטה.

מצרים \ סיני

6390/15609) – “במקום בו נעצרים תחנות הדלק שם יעצר הטיול המשפחתי” (חזונו של איש הייטק זוטר). ידוע שאין תחנות דלקן\פזומט במקומות אלו ולכן ישנו מצבור של רכבי הייטק תקועים באזור זה.

בוליביה

דרך המוות” \ הייטק אקסטרים
ישנן שמועות לא מבוססות שעובדי ההייטק הראשונים (להלן אבות המייסדים) אשר הטמיעו בכולנו את התרבות הארגונית, הגיעו בעוז רוחם בעזרת רכב השטח (ליסינג) עד בוליביה הרחוקה והיו אלו שנסעו במתאר הנ”ל בגבורה ובאורם נלך לעד.

שימושים עיקריים לרכב שטח (ליסינג)
-טיולים משפחתיים בחיק הטבע ובכל מקום לא עביר שמסוכן למעבר הולכי רגל או לכל סוג רכב אחר (כגון טנק מרכבה סימן 4)
-העמסת דירות, העברת דירות של חברים ומשפחה, הובלה של פסנתרים , תובלה של יונקים גדולים מאוד כמו פילים.
-הוראת הנהיגה לבני השלוש עד החמש
-יצירת חום מדלק בנצילות הגבוהה ביותר לרווחת המשפחה בימי קור עזים
-מגורים לבני משפחה נוספים בזמן חירום, או שלוחת בת של המחסן הביתי.

רוצים להגיב לינשוף? הכנסו לפורום

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 9