לחוץ על הייטק

  1. המונח” אין לי מספיק עבודה היום “ בהייטק אינו מקובל לוגית. המינוח הנכון לביטוי הוא “טעות בגיוס”. ולכן לא תוכל למצוא לעולם בהיטק אנשים, בניגוד למגזרים אחרים, שלמראית עין נחים על זרי דפנה. על מנת להיות איש הייטק טיפוסי עליך להיות לחוץ

  2. ישנם ביטויים רבים ללחיצותו של עובד הייטק ממוצע ועליך לבחור לך אחת. הגע למקום העבודה לעיתים לא מגולח, אכול לעיתים על שולחן העבודה ופתח הבעות פנים קטסטרופליות דיכאוניות וטרודות.
  3. השג לעצמך כמה שיותר תחומי אחריות כדי שתוכל לנצל בעת משבר, בו חס ושלום יחשדו בך עובדים אחרים מהמגזר שהינך חסר מעש ולו לשניה אחת. מחקרים רבים שעדיין לא בוצעו מנסים להוכיח שדווקא בשניות המעטות שהאצבעות שלך לא יתקתקו בטירוף על המקלדת , זו בדיוק תהיה שעת המבחן הסמויה שלך על ידי הממונה. כדאי לתקתק תמיד כאילו אין מחר מקלדת.
  4. אין לגשת לשירותים עם טלפון לא זמין.ההפך, מומלץ להעביר את ווליום הצלצול לרועש ביותר לפני הכניסה למתחם זה. אחת הפעולות ההרואיות שמצופות ממך כלחוץ היא לענות ברגעים המביכים ביותר ולהיות כמה שיותר פרודוקטיבי ושם זו אחת מהדרכים הנפוצות להיות פרודוקטיבי. ממונים מתרשמים מחירוף נפש.
  5. הכניסה למשרד תעשה אך ורק תוך כדי ריצה והתנשפות גם אם הגעת שעות לפני כולם. תמיד יש לזכור שישנם מצלמות בכל מקום והם לא שם רק כדי לתעד את הדברים שחברים שולחים לך לפעמים באי מייל.
  6. אין לצחוק בקולי קולות. צחוק מבדיחה תמיד יעשה בשקט ובצניעות. ידוע שמי שצוחק שמח בחלקו וזה אומר שאינו מספיק לחוץ, או במילים אחרות – לחוצים אינם צוחקים, מי שאינם לחוצים אינם עובדים( טרנזיטיבית). יוצא מהכלל מצב בו ממונה או במקרים קיצוניים ממונה בכיר מחליט להתהולל, לצחוק, לתקוע בדיחה או לעשות תעלולים. במקרים כאלה יש לצחוק עד אובדן הכרה. ממונים אוהבים חירוף נפש.
  7. אין להשתמש בחומרים מרגיעים בשימוש לפני העבודה. במידה ומצאת בארון החברה תה מסוג מרגיע כמו לדוגמא קמומיל אל תשמש בו .זו בהכרח טעות או מלכודת. אל תיפול. היה חזק. היה אמיץ. היה לחוץ.
  8. אם הצלחת לקרוא עד כאן זה אומר דרשיני. תתאפס.

    רוצים להגיב לינשוף? הכנסו לפורום

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + = 16